Všetko čo potrebujete, aby sa z nového bývania stal domov

Všetko, čo potrebujete, aby sa
z nového bývania stal domov

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriedneho dodávateľa Royaldom. Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých prvkov, ale nezabudli sme ani na širokú variabilitu, aby ste si štandard svojho bytu mohli čo najviac prispôsobiť.

Royaldom

Dodávateľ štandardov pre Rezidenciu Jánošíková


Praktické laminátové podlahy

Vo všetkých miestnostiach bude pokladaná kvalitná laminátová podlaha v 5 odtieňoch s dreveným dekorom. Samozrejmosťou sú aj soklové lišty vo farbe podlahy a prechodové lišty v 5 kovových dekoroch vybrané tak, aby ladili s odtieňom podlahy.

Praktické laminátové podlahy

Kvalitné interiérové dvere

Súčasťou štadnardu sú aj plné hladké interiérové dvere s povrchovou úpravou v šiestich odtieňoch. Súčasťou dverí sú aj oblôžkové zárubne a kovanie.

Kvalitné interiérové dvere

Obklady kúpeľne

V priestore kúpeľne sa môžete tešiť na keramické obklady stien v troch odtieňoch a gresovú dlažbu v matnom alebo lesklom vyhotovení.

Obklady kúpeľne

Zariadenia v kúpeľni

Súčasťou vybavenia kúpeľne sú aj kvalitné talianske vodovodné batéie Teorema, oceľová smaltovaná vaňa od nemeckého výrobcu Kaldewei alebo sprchový kút s posuvnými dverami, bezpečnostným sklom a sprchovou vaničkou z liateho mramoru.

Súčasťou vašej novej kúpeľne bude aj keramické umývadlo a závesné WC so sedátkom, oboje od prvotriednej značky VitrA.

Zariadenia v kúpeľniStiahnuť kompletný štandard bytov [PDF; 3,7MB]